KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13746009
nr 1374 6009
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, "Strandbris". Signerad, numrerad 5/360, daterad 1974. Motivet: 40x64 cm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:57:56
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm